WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Warzywa

Cebula 9+

Cebula w tym warzywie znajduje się witamina B1, B2, B3, B6 i C, betakaroten oraz magnez, fosfor, żelazo, sód, wapń i potas. Zawiera również kwas nikotynowy i pantotenowy oraz kwercetynę, która ma szczególne znaczenie w leczeniu i zapobieganiu chorobom nowotworowym, ponieważ jest silnym antyutleniaczem.

 

 

Roślina ma silne działanie bakteriobójcze, obniża ciśnienie krwi i wywiera korzystny wpływ na pacę przewodu pokarmowego - pobudza apetyt i wspomaga trawienie.

W medycynie ludowej bulwę cebuli stosowano od wieków na owrzodzenia i trudno gojące się rany.Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?