WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Co to jest QR Code?

kod QR wegemaluch.pl

Kod QR

W wielkim uproszczeniu służy do przekazywania za pomocą obrazka kodu – takiego jak obok – informacji które mogą zostać odczytane przez urządzenie posiadające czytnik kodów.

Dzięki kodom QR Wegemaluch.pl możesz dotrzeć do interesujących informacji za pomocą np. telefonu komórkowego lub tabletu, który po odczytaniu kodu przeniesie Cię automatycznie na wybraną stronę portalu.

Aby użyć kod QR wegemaluch, w każdym miejscu witryny w prawym panelu otrzymasz aktualny kod danej strony portalu. Sfotografuj go przy pomocy odpowiedniego oprogramowania. Program do odczytywania kodów znajdziesz w dostępnych marketach oprogramowania niezależnie od tego czy masz iPhone, IPad czy urządzenie z Androidem.

Polecamy oprogramowanie

- Android QRDroid (kliknij)

- IPhone, IPad QRReader (kliknij)

- Windows Phone QRReader (kliknij)

- BlackBerry QRCode Scanner (kliknij)

 

Interesującą Cie stronę (np. przepis kulinarny) otworzysz automatycznie w telefonie lub tablecie.

 

Dla wypróbowania działania możesz sfotografować kod który widzisz na tej stronie. Jest to kod, który poprowadzi Ci do strony głównej wegemaluch.pl

 

Dla dociekliwych - O kodach QR możesz też przeczytać w Wikipedii.

 Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?