WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Analizator

Huile de massage - oliwka do masażu

Alpaderm - Huile de massage - oliwka do masażu

Alpaderm - Huile de massage - oliwka do masażu
oliwka
Alpaderm
do masażu i pielęgnacji ciała niemowlęcia, dziecka oraz kobiet w ciąży


Alpaderm


Analizujemy - Alpaderm - Huile de massage - oliwka do masażu

 

Podsumowanie

Świetny produkt, który zawiera tylko wymieszane ze sobą wartościowe naturalne olejki roślinne. Niektóre olejki eteryczne mogą być stosowane i dodawane bez ograniczeń, ale ich składowe w postaci alergenów już mają ograniczenia i musza być wymienione w składzie dla osób, które akurat tych substancji nie mogą stosować. Należy pamiętać, że jest to produkt niezmywalny, który pozostaje jakiś czas na powierzchni skóry. Należy więc na pewno wykonać próbę uczuleniową. Jak zapewnia producent olejki są uzyskiwane w sposób naturalny i posiadają certyfikaty Eccocert. Jednak u dzieci, które wykazują dużą skłonność do alergii oraz niemowlętom nie zalecałabym tego produktu, ponieważ cytrusy są silnie uczulające. Dla przebadanych dorosłych i kilkuletnich dzieci produkt bardzo wartościowy.

 

Creative CommonsCC88x31 Creative Commons
CC BY-NC-SA 3.0 PL.

Kliknij po więcej informacji...Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?