WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Zdrowy maluch. Poradnik żywieniowy dla rodziców

Zdrowy Maluch - Poradnik żywieniowy dla rodzicówZdrowy maluch mini,
Format: 143 × 204 mm
Liczba stron: 160
Oprawa: miękka
Cena: 34,90 zł
ISBN:
978-83-7579-277-5
Data wydania:


20 listopada 2013 r. trafi do księgarń!


Zdrowy maluch. Poradnik żywieniowy dla rodziców to pierwsze kompendium, które pomoże wszystkim rodzicom dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat odpowiednio skomponować jadłospis oparty na produktach roślinnych i nabiale.galaktyka

 

Wszyscy rodzice troszczą się o zdrowie swoich dzieci, między innymi odpowiednio je odżywiając i dostarczając im składników pokarmowych niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju. Zdrowy maluch to poradnik, dzięki któremu skomponowanie diety odpowiedniej dla małego dziecka lub jej smaczne wzbogacenie o bardzo zdrowe produkty, jak warzywa i owoce, stanie się łatwe i przyjemne. Z tej książki rodzice dowiedzą się także co można przygotowywać dzieciom i od kiedy bezpiecznie podawać surowe owoce i warzywa.

Książka Zdrowy maluch powstała z połączenia pasji do gotowania z wiedzą o żywieniu dzieci. Autorki wskazują, kiedy do jadłospisu można włączyć poszczególne produkty i jak właściwie bilansować tygodniową dietę dziecka, by mały, rozwijający się organizm mógł w pełni czerpać z niezwykłego bogactwa natury.

W pierwszej części książki autorki opisują produkty, które można wprowadzić do diety dziecka w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Drugą część stanowią jadłospisy wraz z przepisami dostosowanymi do wieku dziecka. Całość uzupełniają fotografie przedstawiające gotowe potrawy, które przekonują nie tylko o walorach zdrowotnych, ale także estetycznych proponowanych potraw.

O autorach:

Autorkami książki są Magdalena Sikoń – wegetarianka od 10 lat i redaktor naczelna portalu „WegeMaluch.pl”, oraz Monika Skowron – dyplomowany dietetyk. Nad powstawaniem Zdrowego malucha czuwał prof. dr hab. n. med. Janusz Książyk – kierownik Kliniki Pediatrii i Żywienia Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Fotografie ilustrujące potrawy i składniki wykonała Anna Lewańska.

Wydawca "Galaktyka"

""

Poprawiono: poniedziałek, 02, grudzień 2013 18:25

Odsłony: 7956
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?