WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Radio

RadioRadio Horyzont to internetowa stacja funkcjonująca na zasadzie non - profit. Tworzona jest przez pasjonatów, którzy powświęcają swój czas i pieniądze traktując działalność na rzecz stacji jako swego rodzaju hobby.

Nie interesują nas słupki słuchalności ,staramy się  zapoznać Was   z różnymi gatunkami spokojnych elektronicznych brzmień. Naszym celem jest poszerzanie muzycznych horyzontów.

W naszej stacji usłyszysz na pewno muzykę ambient, chillout, downbeat, lounge, nu jazz, space i trip-hop.

Mamy nadzieje ,że  słuchanie naszej stacji pozwoli Ci poznać nowe brzmienia , zrelaksować się i odprężyć.

Aby słuchać radia wybierz z lewego modułu tryb słuchania. Możesz słuchać radia bezpośrednio w tym miejscu, lub uruchomić je w wybranym przez Ciebie playerze, lub otworzyć osobne okno z playerem, bez konieczności instalowania jakiegokolwiek oprogramowania.

Możesz wrócić do tego miejsca klikając w menu "radio" w lewej, górnej części panela.
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?