WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Centrum Dietetyczne "4 health"

(Dietetyk)

      
ul. Żelazna 1
40-851
Katowice
Śląskie

32 3590930

600963500

www.4health.pl

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą zajmującą się poradnictwem żywieniowym. Jako jedyne centrum dietetyczne oferujemy Pacjentowi/Klientowi kompleksowej opiekę, dzięki pomocy specjalistów z dziedziny endokrynologii, psychologii, żywienia i doświadczonych dietetyków, którzy tworza nasz zespół. Wieloletnie doświadczenie oraz wykorzystanie nowoczesnej aparatury diagnostycznej pomaga nam w pracy z Pacjentemi/Klientem osiągnąć zamierzony cel. Zdajemy sobie sprawę, że każdy człowiek jest inny, dlatego nasze diety zawsze układamy zgodnie z potrzebami indywidualnymi każdego Pacjenta/Klienta.

W Centrum Dietetycznym 4 health, w miłej atmosferze i otoczeniu profesjonalistów, nauczymy Cię jak się prawidłowo odżywiać, dbać o zdrowie i figurę. Dzięki temu osiągniesz pożądany efekt i znów będziesz cieszyć się życiem!Szpital Zakonu Bonifratrów pw. Aniołów Stróżów

(Szpital)

      
ul. Ks. Leopolda Markiefki 87
40- 211
Katowice
Śląskie

32 3576200

www.bonifratrzy.kato
wice.pl

W szpitalu, na życzenie pacjenta dostępne sąposiłki wegetariańskie.Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

(Szpital)

      
ul. Szpitalna 7
63-600
Kępno
Wielkopolskie

62 7827309

62 7827401

www.szpital.kepno.pl

W szpitalu jest możliwość skorzystania z diety laktoowowegetariańskiej.Ewa Selwa-Wasilewska

(Pediatra)

      
ul. Sobieskiego 6/6
31-136
Kraków
Małopolskie

12 6340261

Wegetarianka; udziela porad zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.Gabinet w domu lub wizyta u pacjenta - ustalać telefoniczni.Stowarzyszenie Nowa Psychologia

(Psycholog)

      
Plac Szczepański 3
Kraków
Małopolskie

663200201

602028888

www.nowapsychologia.
com

Stowarzyszenie Nowej Psychologii to organizacja mająca na celu rozpowszechnianie najnowszej wiedzy na temat możliwości wykorzystania potencjału ludzkiego umysłu.

Misją Stowarzyszenia jest wspieranie ludzi w osiąganiu celów we wszystkich obszarach życia. Doświadczenie pokazało nam, że nie istnieje człowiek bez talentu, skazany na mierne związki i nieudane życie. Wszyscy mamy wpływ na swój los.

Wiemy też, że samodzielne przeprowadzenie zmian w życiu, często bywa nieskuteczne- dlatego szukamy wyjątkowych psychologów, terapeutów, coachów i mentorów, którzy oprócz wiedzy psychologicznej, mądrości życiowej i doświadczenia posiadają dar pomagania innym.
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?