WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Centrum Zabaw Happyland

(Sala zabaw)

          
ul. Szkolna 34
05-092
Łomianki
Mazowieckie

22 2432630

Happyland serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do spędzenia radosnych chwil w pełni wyposażonym kompleksie, stworzonym z myślą o naszych pociechach, aby zapewnić im wspaniałą zabawę i wiele atrakcji w cudownej atmosferze z dziecięcych marzeń, a wszystko to pod czujnym okiem profesjonalnej kadry opiekunów PRZYGOTOWALIŚMY SALĘ O POWIERZCHNI 450m2, aw niej do dyspozycji naszych Milusińskich oddajemy  czteropiętrową konstrukcję, gdzie na dzieci czeka m.in. basen z piłeczkami, zjeżdżalnie, przejazd podwieszany, przejście tubowe, armatki pneumatyczne i wiele innych. Tylko u nas na dzieci czeka wyjątkowa atrakcja jaką są drzewa do wspinania. Ponad to, specjalnie z myślą o najmłodszych powstał kącik Malucha. W naszym centrum zabaw znajduje się także sala kinowa, gdzie dzieci zmęczone zabawą mogą odpocząć i się wyciszyć.

Zapewniamy Państwa, iż nasi mali goście są u nas bezpieczni ponieważ  nasza sala zabaw posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty.

W naszym Centrum Zabaw dla Dzieci  Happyland nie zapomnieliśmy o potrzebach i komforcie opiekunów naszych gości. Zapraszamy Państwa do kawiarni, w której przy wyśmienitej kawie lub herbacie możecie dyskretnie obserwować swoje pociechy lub oddać się surfowaniu w sieci korzystając z dostępu do bezprzewodowego internetu jaki Państwu zapewniamy.

Jeżeli Chcesz sprawić swojemu dziecku niepowtarzalne urodziny, zapraszamy do naszego CENTRUM ZABAW HAPPYLAND. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe, gdzie oddajemy do dyspozycji Szanownego Młodego Jubilata i jego gości oddzielną salkę urodzinową w której zorganizujemy poczęstunek. Całą imprezę prowadzi animator (malowanie buziek, konkursy itp.)

Zapraszamy na ferie i pólkolonie.Radośni Odkrywcy

(Przedszkole)

      
ul. Estrady 128a
01-932
Łomianki
Mazowieckie

696483005

228347918

www.przedszkola.wars
zawa.pl

Prowadzimy własną kuchnię. Posiłki przygotowywane są na miejscu, dlatego są zawsze świeże. Jadłospisy ułożone przez dietetyka dostosowujemy do upodobań dzieci, dbając jednocześnie aby posiłki były pełnowartościowe i zróżnicowane. Prowadzimy diety wegetariańskie dla dzieci od 5 lat. Prowadzimy również diety bezmleczne i bezglutenowe.
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?