WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Żłobek Mini Mini

(Żłobek)

      
ul. Dziedzicka 44
61-344
Poznań
Wielkopolskie

506970992

510680528

www.zlobek-minimini.
pl

 

Żłobek mini mini został stworzony przede wszystkim z myślą o dzieciach oraz dla rodziców. Jeżeli dziecko z jakichś przyczyn nie może dostawać określonych produktów, czy taka jest wola rodziców to oczywiście podporządkujemy się do tego.

 

 Przyjaciele Świnki

(Żłobek)

      
Ludwinowska 22 B
02-854
Warszawa
Polska

669 208 320

https://www.facebook
.com/Przyjacieleswin
ki/

Przyjaciele Świnki to prywatny żłobek dla dzieci w wieku 1-4 lata. To kameralny punkt opieki nad dziećmi z ciepłą, domową atmosferą, własnym placem zabaw, eko-wegańską żywnością, zajęciami dodatkowymi *. To miejsce, w którym dzieci będą mogły od małego mieć kontakt z uratowanymi zwierzętami i uczyć się empatii.
Opiekę nad dziećmi sprawować będą 2 opiekunki z dużym doświadczniem oraz psychologicznym i pedagogicznym wykształceniem. Program dostosowany jest do wieku i indywidualnych potrzeb i możliwości każdego z dzieci .
*  W ramach programu prowadzone są zajęcia : - język angielski - rytmika - plastyka
CENNIK : - do godz 14:00 -   1 000 - do godz 16:00 -   1 200 zł - do godz 18:00 -   1 400 zł


Żłobek 'Ogród Maluchów'

(Żłobek)

      
ul.Popiełuszki 16
01-590
Warszawa
Mazowieckie

509200981

www.facebook.com/Ogr
odMaluchowZlobek

Żłobek Ogród maluchów, to społeczność ludzi, którzy swoją codzienna pracą pragną służyć Dziecku i jego Rodzicom. Drogowskazem dla nas jest pedagogika Marii Montessori, która odnosi się z wielkim szacunkiem do pracy jaką musi wykonać dziecko w procesie dorastania. „Pomóż mi zrobić to samodzielnie”- te słowa, które stały się mottem Montessori są dla nas wskazówką jak należy wspierać dziecko w jego rozwoju. W naszym jadłospisie dostępne są posiłki diety wegańskiej i wegetariańskiej.Żłobek Integracyjny Małe Misie

(Żłobek)

      
Madalińskiego 39/43
02-549
Warszawa
Mazowieckie
www.malemisie.pl


Cudowne lata

(Żłobek)

      
ul. Myśliwska 11
03-071
Warszawa - Białołęka
Mazowieckie

510818440

W Cudownych Latach istnieje możliwość spożywania posiłków przygotowanych przez rodziców. Niestety sami nie podejmujemy się przygotowania diety wegetariańskiej lub wegańskiej, która musi być odpowiednio zbilansowana, mamy świadomość tego, że to nie tylko „nie-jedzenie-mięsa”. Przez lata działalności Cudownych Lat, miałyśmy kilkoro podopiecznych na różnych dietach (ideologicznych, a nie ze względów zdrowotnych, bo te zdarzają się częściej), a naszym zadaniem jest szanowanie wyborów rodziców.
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?