WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub CoToTu Kraina Wyobraźni

(Sala zabaw)

      
Al. Rzeczypospolitej 33/115-1
80-463
Gdańsk
Pomorskie

58 5111113

534877707

www.cototu.com.pl

"CoToTu Kraina Wyobraźni to miasteczko z Teatrem, Warsztatem, Straganem, Pralnią, Czarodziejską Wieżą i Piernikową Chatką. Tuż obok magiczne jezioro z tratwą i wiele innych niespodzianek.

CoToTu Kraina Wyobraźni to fantastyczna przestrzeń do zabawy i mnóstwo inspiracji, zarówno dla dzieci, jak również ich opiekunów, dla których przygotowaliśmy kącik relaksu z pyszną kawą i ciekawą lekturą.

Zapraszamy do wspólnej zabawy z dzieckiem lub pozostawienia go pod naszą opieką."JagoMajo

(Sala zabaw)

      
ul. Nowohucka 51a
30-728
Kraków
Małopolskie

532508350

www.jagomajo.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wieku 1 -12 lat do spędzenia radosnych chwil w Sali Zabaw JagoMajo przy ul. Nowohuckiej 51a. Sala JagoMajo powstała z myślą o dzieciach i ich opiekunach. Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, jak nudne potrafią być jesienne wieczory i monotonia dni.

Zabawa w JagoMajo jest znakomitym sposobem na wesołe i całkowicie bezpieczne wypełnienie czasu naszych dzieci, a jednocześnie momentem wytchnienia dla ich opiekunów.

Dzieci mają okazję aktywnie spożytkować swoją energię, ćwiczyć koordynację wzrokowo - ruchową, umiejętności manipulacyjne oraz integrować się z rówieśnikami. Opiekunowie mogą spokojnie usiąść przy stoliku i przy dobrej kawie zatopić się w lekturze najnowszej prasy lub rozwiązać sudoku.


Czytaj więcej...


Ufoland

(Sala zabaw)

      
ul. Radziecka 19
33-300
Nowy Sącz
Małopolskie

184444902

www.ufoland.pl

Zapraszamy wszystkie dzieci na świetną zabawę! Posiadamy 4 poziomową konstrukcję zabawową, automaty do gry dla dzieci (cymbergaj, koparka, wesołe bębny itp), samochodziki, piłkarzyki i wiele innych. Dysponujemy salką dla maluszków całkiem gratis. Organizujemy przyjęcia urodzinowe dla dzieci (korzystne warianty do wyboru), imprezy andrzejkowe, mikołajki itd. Zapraszamy grupy zorganizowane: przedszkola, szkoły, kolonie. Zapraszamy dzieci na zajęcia tematyczne (plastyczne, techniczne itp) a rodziców na spotkania ze specjalistami w tematyce dziecięcej. Rodzicu u nas znajdziesz zawsze aktualną prasę, napijesz się pysznej kawy, skorzystasz z fotelu do masażu, obserwując swoją pociechę na monitorach rozmieszczonych w kilku miejscach UFOlandu (kamery w całej sali zabaw), zapraszamy również do Saloniku urody ( bardzo atrakcyjne ceny). Dla firm oferta imprez tematycznych-okolicznościowych (np. Dzień Dziecka, bal karnawałowy, impreza mikołajkowa.SOCATOTS Piłkarskie Maluszki   

(Sala zabaw)

      
87-100
Toruń
Kujawsko-Pomorskie

500281464

www.socatots.pl/toru
n

SOCATOTS Piłkarskie Maluszki to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 6 m-cy do 5 lat z aktywnym udziałem rodzica.Bingo Bongo

(Sala zabaw)

      
ul.Belgradzka 18
02-793
Warszawa
http://bingobongo.pl
/
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?