WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Republika Ściborska

(Wege miejsca)

      
Ściborki 6
19-520
Banie Mazurskie
Warmińsko-Mazurskie

604292997

www.biegnacy-wilk.pl

Republika Ściborska jest położona w samym centrum Obszaru Dzikich Mazur (najbardziej dzikim rejonie Mazur), na terenie gminy Banie Mazurskie. To autentyczne odludzie, kilometr od malutkiej wioski Ściborki, zamieszkałej głównie przez ludność pochodzenia ukraińskiego, na skraju Lasów Skaliskich i Gór Klewińskich. Tu nie ma zasięgu telefonu, a wokół tylko las, pasące się krowy i dzikie zwierzęta...

To rejon Polski o najczystszym powietrzu, ”polski biegun zimna”, o naturalnym krajobrazie, niezmienionej starej zabudowie wsi. Tu wilki, dziki, jelenie dosłownie podchodzą do naszych ogrodzeń...


Czytaj więcej...


Czarny Kos

(Wege miejsca)

      
Letniskowa 10
83-330
Borkowo
pomorskie
Polska

58 681 81 06

693 044 005

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.czarnykos.pl

bar tarasCzarny Kos to miejsce, które stworzyliśmy dla Państwa z myślą o wygodnym i aktywnym wypoczynku. W ciszy i spokoju Kaszub, a jednocześnie blisko nadmorskich atrakcji naszego regionu. Nasze komfortowe apartamenty i pokoje położone są w spokojnej, pięknej, skąpanej w śpiewie ptaków okolicy na skraju Szwajcarii Kaszubskiej, nad jeziorem Głębokim, a jednocześnie jedynie 25 km od Trójmiasta i morza.

W Czarnym Kosie oferujemy do Państwa dyspozycji: gabinet odnowy i masażu w którym używamy wyłącznie naturalnych wegańskich kosmetyków, kort tenisowy, saunę, fitness, bilard, plac i pokoik zabaw dla dzieci, w sezonie letnim zewnętrzny basen w ogrodzie. Jeżeli zapragną Państwo odpocząć w ciszy i zieleni zapraszamy do baru z tarasem wychodzącym na staw i ogród i do naszej restauracji.
Czytaj więcej...Ośrodek Wypoczynkowy 'Przystań'

(Wege miejsca)

      
ul. Plażowa 19
78-132
Grzybowo

94 355 36 01

www.osrodekprzystan.
pl

Grzybowo to malownicza miejscowość letniskowa, położona 5 km na zachód od centrum Kołobrzegu, znanego i dynamicznie rozwijającego się kurortu nadmorskiego. Nie jest jednak zatłoczona nawet w środku sezonu i zachowuje swój specyficzny, dziewiczy charakter. Zapraszamy cię do tej oazy spokoju i rekreacji.

Ośrodek Wypoczynkowy „Przystań” znajduje się w odległości zaledwie 200 m od urokliwej plaży (bez śladu kamyczka), którą oddziela od miejscowości wąski pas lasu sosnowego. To znakomite miejsce na rodzinne wczasy nad morzem, romantyczny weekend we dwoje czy aktywny wypoczynek w gronie przyjaciół.

Czytaj więcej...Butterfly Factory

(Wege miejsca)

      
Godki 21A
11-042
Jonkowo
Warmińsko-Mazurskie

600 599 536

Nasza posiadłość to jedno z nielicznych już miejsc, której walorem jest czystość powietrza (ze względu na brak przemysłu) dobra jakość środowiska przyrodniczego, możliwość obcowania z naturą nie zmienioną przez cywilizację.

W miejscu które stworzyliśmy dominujące bodźce to szum wiatru, zapach żywicznego lasu i trawy. To oaza spokoju.

Położenie domu który oferujemy gościom to miejsce intymne, oddalone od innych siedlisk, a jednak nie pozbawione możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym (internet, zasięg tel., tv.sat.)


Czytaj więcej...


Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz"

(Wege miejsca)

      
Nowe Kawkowo 52 A
11-042
Jonkowo
Warmińsko-Mazurskie

89 5128628

662759576

www.tuiteraz.eu

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "TU I TERAZ" powstał z potrzeby stworzenia przestrzeni sprzyjającej odkrywaniu Wewnętrznej Drogi. Przestrzeni, która będzie inspirować, wspierać, umożliwiać rozwój osobisty i duchowy oraz twórcze spotkania z ciekawymi ludźmi (poprzez warsztaty, wykłady i festiwale).

Gwarantujemy Państwu spokój, ciszę, intymność, nieskażoną, dziką naturę, komfort pracy oraz domową atmosferę. Oferujemy Państwu możliwość rozwoju osobistego i duchowego, wypoczynku, kontaktu ze swoim ciałem i emocjami, spotkania ciekawych, twórczych osób.

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „TU I TERAZ” w Nowym Kawkowie to przepiękne, urokliwe miejsce położone wśród malowniczych warmińsko - mazurskich lasów i jezior, około 25 km od Olsztyna. Ośrodek znajduje się z dala od wszelkich zabudowań na olbrzymiej 10 ha polanie, wśród pagórków porośniętych lasami. Cały teren leśno - łąkowy obejmuje 40 ha zamkniętej, prywatnej przestrzeni i jest znakomitym miejscem do spacerów i wycieczek (zarówno pieszych jak i rowerowych) oraz innych form aktywności. W okolicy znajduje się kilka jezior ( Szałstry, Bałąg, Morąg, Skolity - najbliższe odległe jest o 3 km), niedaleko ma swoją siedzibę Teatr Wiejski Węgajty.
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?