WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Rodzinne Centrum Położnicze 'Koala'

(Fitness)

      
ul. Praska 18
30-328
Kraków
Małopolskie

692992555

www.koala.krakow.pl

Rodzinne Centrum Położnicze Koala -Szkoła rodzenia i o wiele więcej.

Dla aktywnych mam, które pragną szybko wrócić do sylwetki z przed ciąży proponujemy dwa rodzaje zajęć. Program Atrakcyjna mam w okresie połogu ( pierwsze 6 tyg. po porodzie) oraz Fitness dla mam po 6 tygodniach Jeszcze w połogu zapraszamy do indywidualnego programu Atrakcyjna Mama.


Czytaj więcej...


Pływanie Szkrabów MOSIR Radlin, Wodny Raj Pawłowice, Aqua Plant, Mikołów, Ąquarion Żory

(Basen)

      
Korfantego 17
44-310
Radlin
Śląskie

669-998-929

plywanieszkrabow.pl


SOCATOTS Piłkarskie Maluszki

(Fitness)

      
Toruń
Kujawsko-Pomorskie

500281464

56 4754974

www.socatots.pl/toru
n

SOCATOTS Piłkarskie Maluszki to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 5 lat z aktywnym udziałem rodzica, którego celem jest rozwój dzieci nie tylko pod kątem ogólnej sprawności fizycznej, ale również aktywności społecznej.

Z Marcinem Gębickim, managerem regionalnym SOCATOTS TORUŃ rozmawiamy m.in. o potrzebie aktywności fizycznej wśród maluchów i korzyściach jakie płyną ze wspólnych zabaw rodziców z dziećmi.

- Jakie są główne założenia projektu?
Celem programu SOCATOTS jest m.in. poznanie swojego ciała, uświadomienie jak można posługiwać się 6 częściami stopy, rozpoznanie kolorów. Poza tym pozytywnie wykorzystujemy przestrzeń. Najważniejszym założeniem programu jest rozwój sprawności fizycznej pod wpływem nabycia nawyków sportowych.


Czytaj więcej...


Akademia Ruchu

(Basen)

      
ul. Szuberta 65
02-425
Warszawa
Mazowieckie

502621502

www.akademiaruchu.eu

Akademia ruchu oferuje pływanie dla niemowląt jak i zajęcia dla kobiet w ciąży.Akademia Ruchu

(Basen)

      
ul. Szuberta 65
02-425
Warszawa
Mazowieckie

502621502

603508080

www.akademiaruchu.eu

Zajęcia zostały opracowane specjalnie dla maluchów od 3-ego miesiąca życia do 6 lat. Nasz program powstał przy współpracy i pomocy instruktorów pływania, terapeutów dziecięcych, psychologów oraz lekarzy. Zajęcia oswajające z wodą dla dzieci w połączeniu z elementami rehabilitacji i nauką pływania. Dodatkowo nasze lekcje zawierają podstawy „samoratowania się”- uczymy dzieci jak reagować na niebezpieczne sytuacje, jak sobie z nimi radzić a przede wszystkim jak do nich nie dopuszczać. Naukę rozpoczynamy od edukacji rodziców. Dzieci są podzielone na grupy w zależności od ich wieku i możliwości motorycznych. Rodzice biorą udział w zajęciach z maluchami do ok. 4 roku życia.

CZEGO NAUCZĄ SIĘ POCIECHY: Samodzielności w poruszaniu się w wodzie, wchodzenia i wychodzenia z basenu bez asysty osób starszych. Zdobędą doświadczenie ułożenia swojego ciała w wodzie w różnych pozycjach takich, które nie są możliwe na lądzie. Nauczą się tolerować wodę na rękach, buzi oraz zdobędą umiejętność całkowitego zanurzenia się. Odkryją własną niezależność w poruszaniu się w wodzie bez pomocy rodziców. Będą potrafiły bezpiecznie zachowywać się nad wodą. Współdziałania z osobą ćwiczącą.


Czytaj więcej...Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?