WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Magra Fitness Center Club

(Fitness)

      
ul. Św. Floriana 6a
85-030
Bydgoszcz
Kujawsko-Pomorskie

52 3456627

www.magra-fitness.pl

Nasz klub w swej ofercie proponuje przyszłym mamom możliwość uczestnictwa w zajęciach AKTYWNOŚĆ W CIĄŻY. Cena karnetu miesięcznego wynosi 69 zł. Karnet upoważnia do korzystania z zajęć Aktywność w ciąży 3 razy w tygodniu zgodnie z zmieszczonym harmonogramem. Dodatkowo panie mają dostęp do sekcji siłowej oraz cardio.


Czytaj więcej...


Tree Swimming - Szkółka Pływacka

(Basen)

      
ul. Partyzantów 7
66-415
Chwalęcice
Lubuskie

606956852

509268321

www.treeswimming.pl

Celem zajęć jest oswojenie maluchów ze środowiskiem wodnym.
Kolejnym bardzo ważnym atutem jest zdobycie przez dzieci umiejętności utrzymywania się na wodzie i bezpiecznego zanurzenia się pod powierzchnią wody. Dzięki zajęciom w wodzie małe Dziecko przyzwyczai się do środowiska wodnego, co może być pomocne w codziennej kąpieli. Dziecko zdobędzie umiejętność utrzymywania się na wodzie, a to poprawi jego bezpieczeństwo w środowisku wodnym, a w przyszłości ułatwi naukę pływania. Dziecko pozbędzie się strachu przed zanurzeniem głowy i wyrobi w sobie odruchy znacznie obniżające ryzyko zachłyśnięcia się wodą. Dzieci poprzez aktywność fizyczną poprawiają swoją odporność. Zajęcia w wodzie pozytywnie wpływają na układ oddechowy dziecka. Ćwiczenia w wodzie równomiernie rozwijają wszystkie partie mięśni. Pokonywanie barier kształtuje u dziecka pewność siebie i bezpiecznie zaspakaja jego chęć poznawania świata.


Czytaj więcej...


Division - Pracownia Ruchu

(Fitness)

      
ul. Polna 20
62-800
Kalisz
Wielkopolskie

62 5983656

www.divisionklub.pl

Oferowane zajęcia to 60min. dobrej zabawy. Składają się one z części aerobowej, wzmacniającej oraz  rozciągającej ( wyciszającej). Dzieci aktywnie uczestniczą w całych zajęciach, podczas których wykorzystywane są różne przybory fitness, m.in: duże i małe piłki, taśmy….

Głównym celem zajęć jest nauka dzieci aktywnego i zdrowego stylu życia."Delfin" Szkółka Pływania dla Niemowląt

(Basen)

      
ul. Karczówkowska12/47
Kielce
Świętokrzyskie

609654556

www.szkolkaplywania.
pl

„Delfin” jest pionierem tego sportu na terenie województwa świętokrzyskiego działamy od 2002 r. Pływanie dla niemowląt jest nauką poruszania się dziecka w wodzie, oswojenie dziecka ze środowiskiem wodnym. Ja jestem zwolennikiem nauki pływania już w okresie niemowlęcym i dlatego zapraszam do mojej szkółki wszystkich, którzy podobnie jak ja chcą zaszczepić u swoich dzieci sportowego ducha.


Czytaj więcej...


Basen AGH

(Basen)

      
ul. J. Buszka 4
30-150
Kraków
Małopolskie

12 6174838

12 6175030

www.basen.agh.edu.pl

W dniu 27 października 2011 roku Basen AGH otrzymał Certyfikat Miejsce Przyjazne Maluchom. Organizatorami akcji są: agencja PR Inspiration oraz Gazeta Wyborcza, które od 2006 roku tworzą nową mapę Krakowa. Mapę miejsc, w których pojawienie się rodziców z małymi dziećmi nie stwarza dla nikogo problemu, a wręcz przeciwnie sprawia im ogromną radość.


Czytaj więcej...Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?