WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Muranowski Klub Mam

   
ul. Andersa 13
Warszawa
Mazowieckie
www.stacjamuranow.ar
t.pl/o_dzielnicy/mur
anowski_klub_mam

Muranowski klub Mam mógł zapoczątkować swoją działalność dzięki inicjatywie lokalnych mam, ich porozumieniu z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy i Stacją Muranów. Mieścimy się w tzw. "Okrąglaku", czyli na Skwerze Tekli Bądarzewskiej przy ul. Andersa 13.

Zapraszamy codziennie na zajęcia mamy, nianie, babcie, tatusiów wraz z dziećmi do lat 3. Co ciekawego u nas? Angielski dla dzieci, angielski dla mam, zajecia przed-przedszkolne, umuzykalniające, a po zajeciach otwarta sala zabaw- figlowisko. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym grafikiem zajęć na stronie:http://www.stacjamuranow.art.pl/o_dzielnicy/muranowski_klub_mam.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?