WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Urząd Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

   
ul. Grochowska 274
03-841
Warszawa
Mazowieckie

22 3380129

22 3380871

www.pragapld.waw.pl

Urząd Dzielnicy Praga-Południe mieszczący się przy ul. Grochowskiej 274 , 03-841 Warszawa jest urzędem przyjazny rodzicom, opiekunom z dziećmi. W pokoju dla mamy z dzieckiem znajduje się w kolorowym  otoczeniu przewijak dla dziecka, wygodny fotel dla karmiącej mamy, umywalka. W  Referacie Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnym znajduje się  miejsce do miłego spędzenia czasu dla dzieci.

W urzędzie jest również "Kącik  malucha" gdzie znajdują się zabawki i inne elementy umożliwiające miłe spędzenie czasu dziecka w oczekiwaniu na rodzica, opiekuna. Jednym z udogodnień jest podjazd dla wózków  oraz winda dla osób niepełnosprawnych. W Urzędzie znajdują się również 2 windy osobowe, ułatwiające poruszanie się między piętrami osobie  z wózkiem.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?