WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Klub Mamy, Taty i Malucha „MammaMia”

   
ul. Kościuszki 25
41-300
Dąbrowa Górnicza
Śląskie

32 6390301

32 6390334

www.biblioteka-dg.pl

Jesienią ubiegłego roku ruszył pierwszy w Zagłębiu Klub Mamy, Taty i Malucha „MammaMia”, skierowany do rodziców małych dzieci w wieku 0-5 lat.
Przedsięwzięcie jest inicjatywą dąbrowskiego stowarzyszenia Centrum Komunikacji i Mediacji „Dialog” oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej. Misją projektu jest wspieranie dąbrowskich matek i ojców poprzez umożliwienie im zdobywania „dobrych praktyk” w procesie opieki i wychowania małego dziecka.

„MammaMia” to nie tylko możliwość pogłębienia swojej wiedzy, zdobycia nowych umiejętności i wymiany doświadczeń, ale także sposób na przyjemne i pożyteczne spędzenie czasu w gronie młodych rodziców. Podczas zajęć ze specjalistami (psychologiem, dietetykiem, logopedą, mediatorem rodzinnym czy pediatrą) opiekę nad dziećmi sprawują wolontariusze.
Wszystkie spotkania organizowane w ramach projektu są bezpłatne i odbywają się cyklicznie w Galerii Klubowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej (ul. T. Kościuszki 25).

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Klubu Mamy, Taty i Malucha „MammaMia”!
Więcej informacji na stronach organizatorów: www.ckimdialog.pl, www.biblioteka-dg.plPokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?