WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Przedszkole Ekologiczne i Klub Malucha EKOLUDEK

   
Łódź 35
95-701
Łódź
Łódzkie

505102604

www.ekoludek.com.pl

EKOLUDEK to przedszkole ekologiczne, które już od najmłodszych lat zapoznaje dzieci z wartościami życia w zgodzie z naturą. Dzieci opiekują się królikami w zagrodzie, hodują warzywa w warzywniku oraz pielęgnują kwiaty w ogrodzie. Odżywianie jest nieodłącznym elementem promocji zdrowego trybu życia, dlatego nasze przedszkole aktywnie uczestniczy w kampanii "Zdrowy przedszkolak". Nasze przedszkolaki spożywają dużo owoców i warzy, piją wodę niegazowaną, nie słodzą herbaty i nie dostają wysoce przetworzonych produktów i słodyczy. Oferujemy do wyboru dietę tradycyjną, wegetariańską, bezmleczną i bezglutenową (umożliwiamy również przynoszenie dzieciom jedzenia z domu).

Naszą misją jest: "Promowanie wartości oraz kształtowanie świadomości ekologicznej Dzieci i ich Rodzin."Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?