WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Klub Mam

   
ul. Traugutta 2
Gdynia
Pomorskie
www.klubmamgdynia.pl

"Klub Mam Gdynia powstał po to, aby mamy i tatusiowie mogli spotkać się z innymi rodzicami "w realu" i wymienić się swoimi doświadczeniami.

Jeśli masz znajomych, którzy nie mają jeszcze dzieci, albo których dzieci są już większe, doskonale znasz ten wzrok, który zdaje się mówić: "A co jest takiego interesującego w tym, że dziecko podnosi/nie podnosi głowy?" A w Klubie na pewno zajdziesz osoby zafascynowane fazami rozwoju noworodka czy sposobami pielęgnacji małej pupy ;)

Klub Mam Gdynia jest klubem dla rodziców małych dzieci (głównie w wieku 0-3 lat) z całego Trójmiasta i okolic. Najczęściej spotykamy się w Gdyni, ale miewamy też "sesje wyjazdowe" w Gdańsku i Sopocie.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?