WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


BEDS.pl   

   
ul. Wiślana 25
85-773
Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie
http://www.beds.pl
BEDS.pl - ekspert w dziedzinie urządzania sypialni dla dorosłych, który nie zapomina o dzieciach. W swojej ofercie ma kolekcję PERFECT, w skład której wchodzą: łóżeczko dziecięce, łóżko młodzieżowe, regały, szafy, biurko, a nawet przewijak. "Meble dziecięce, jako troskliwi rodzice, chcąc zapewnić nowonarodzonemu dziecku wyjątkowy komfort, wybieramy ze szczególną starannością. Stawiamy na jakość mebli oraz ich prostą i uniwersalną formę. Planując dalsze powiększanie rodziny warto wybrać meble, które z powodzeniem posłużą i chłopcu, i dziewczynce. Naturalne drewno jest materiałem idealnym do produkcji mebli dziecięcych. Jaką zatem formę mebli wybrać? Klasyczną. Ta nigdy nie wychodzi z mody. Płeć jego właściciela warto podkreślić kolorem ścian oraz dodatkami." Zapewnia producent kolekcji. Klienci wybierające meble dla swoich dzieci kierują się przede wszystkim ich jakością oraz uniwersalnym wyglądem. Coraz częściej inwestują oni w meble z naturalnego drewna, które właśnie tę wysoką jakość zapewniają. Poza tym lite drewno jest gwarancją długowieczności. Wybierając meble o klasycznym designie możemy być pewni, że posłużą one nie tylko małemu dziecku, ale także dorastającemu nastolatkowi. Warto zwrócić na potwierdzoną przez ekspertów jakość. Atesty i certyfikaty są dokumentami, które konsumentom dają pewność, że nabywają produkty w pełni bezpieczne i o doskonałej jakości. Kolekcja PERFECT - perfekcyjne umeblowanie dziecięcego pokoju.


Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?