WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Przedszkole Językowe "Przygoda z Naturą"   

   
ul. Wiśniowy Sad 7
03-259
Warszawa
mazowieckie

+48 690 86 86 86

przygodaznatura.edu.
pl

Przedszkole “Przygoda z naturą” tworzy kameralna przestrzeń domku jednorodzinnego wraz z przestronnym ogrodem, które zostały przygotowane z myślą o niedużej grupie dzieci. Spokojna, cicha część Białołęki oraz ekologiczny charakter otoczenia zapewniają dzieciom niczym niezmącony, odpowiedni rozwój. Dużą uwagę skupiamy na zdrowym i wegetariańskim/wegańskim żywieniu. Za pomocą naturalnych, świeżych produktów, działającej na miejscu kuchni oraz dzięki uwzględnianiu indywidualnych preferencji dzieci, wspólnie dbamy o zbilansowaną i atrakcyjną dla nich ofertę posiłków. Tworzymy dzieciom przytulne warunki do codziennej zabawy, odkrywania swoich umiejętności, talentów, beztroskiego i swobodnego poznawania ludzi oraz otoczenia. Nasz kontakt z dziećmi opiera się na metodach “Porozumienia bez przemocy” Marshalla Rosenberga. Dzięki temu wzorcowi, komunikacja w naszym przedszkolu wiąże się przede wszystkim z otwartością, mówieniem na głos o swoich emocjach i potrzebach oraz wzajemnym szacunku, empatii i braku rywalizacji. Ponad to, kameralna grupa dzieci gwarantuje każdemu z nich dużą uwagę opiekunów oraz indywidualne podejście. Za pomocą dwujęzykowego porozumiewania się – w języku polskim oraz angielskim – nie tylko wspomagamy rozwój językowy dziecka, ale także przysposabiamy je do życia w społeczeństwie wielokulturowym.


Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?