WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Zaczarowane Kredki - Prywatny Punkt Opieki Nad Dziećmi Do lat 3

   
Paderewskiego 3/1
41-500
Chorzów
Śląskie
zaczarowanekredki.pl
W swojej ofercie mamy posiłki wegetariańskie oraz wegańskie. Menu na każdy tydzień jest inne, przygotowywane przez dietetyka, tak, aby dieta maluchów była zbilansowana. Rodzice maluchów zapoznają się wcześniej z menu, mogą przekazywać swoje uwagi na temat posiłków. Śniadanka czy obiadki są tak przygotowywane dla dzieciaków, aby wyglądały podobnie, nikt więc nie zazdrościdrugiemu czy też nie wytyka go palcami. Jeśli mięsożercy mają kotlecik, dzieci vega również, ale swój wegański czy wegetariański. Staramy się przeforsować jak najwięcej warzyw, czy owoców do menu każdego dziecka. Także prowadzimy zajęcia plastyczne czy kulinarne gdzie wykorzystywany jest motyw owoców czy warzyw. Właścicielka jest Veganką, więc nie ma zdziwienia, kiedy ktoś pojawia się w żłobku z podobnym upodobaniem. ZAPRASZAMY WEGEmaluchy ;)


Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Godziny pracy i ceny
9- 17tej od pon do pt Dzieci zameldowane na terenie Chorzowa 400zł plus koszt wyżywienia dzieci spoza Chorzowa mają do wyboru trzy abonamenty ( szczegóły na stronie żłobka www. zaczarowanekredki.pl
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?