WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Sklep ze zdrową żywnością Oliwka24.pl

   
Wrocławska 81
30-017
Kraków
Małopolskie
https://oliwka24.pl
Sklep internetowy ze zdrową żywnością OLIWKA24 zaprasza do odwiedzenia swojej strony wszystkich wielbicieli zdrowego jedzenia. W ofercie naszego sklepu znajdziesz: produkty bezglutenowe, produkty dla diabetyków, produkty ekologiczne, najwyższej jakości oliwy i oleje oraz wiele innych produktów, które mieszczą się w kategorii zdrowej żywności. Przy zamówieniach od 150 zł oferujemy wysyłkę GRATIS. Na stronie naszego sklepu od trzech lat prowadzimy także bloga, do którego regularnie dodajemy wpisy na temat właściwości prozdrowotnych i zastosowania wprowadzanych do sprzedaży produktów, jak również zamieszczamy wiele ciekawych informacji na temat wpływu zdrowej żywności na organizm i kondycję człowieka.


Godziny pracy i ceny
Odbiór osobisty: Poniedziałek - Piątek 8-15.30 Przed odbiorem prosimy o uprzedni e-mail lub kontakt telefoniczny
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?