WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Magdalena Kocel-Nowakowska

   
Widok 10
00-023
Warszawa
mazowieckie
Polska

793613282

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.pastazgroszku.pl

Prywatnie -Mama- dietetyk, wegetarianka, miłośniczka roślinnej kuchni.
Zawodowo – dietetyk, doradca żywieniowy i trener kulinarny. Ukończyłam SGGW, następnie studia podyplomowe w Instytucie Żywności i Żywienia – Poradnictwo Dietetyczne. Dodatkowo kończyłam szereg kursów i szkoleń dotyczących diety roślinnej oraz żywienia dzieci, kobiet w ciąży i w czasie laktacji.

Na co dzień : Przygotowuję oraz prowadzę warsztaty dietetyczne i dietetyczno-kulinarne dla dorosłych i dzieci z dobrego żywienia z elementami kuchni roślinnej. Żywienie ma wpływ na rozwój naszych dzieci, a wspólne zajęcia pomagają budować więzi rodzinne. Dlaczego elementy kuchni roślinnej – bo wyzwalają kreatywność, sprawiają, że codzienna dieta nie jest monotonna i z powodzeniem zastępują gotową, przetworzoną żywność. Prowadzę również warsztaty dla rodzin na dietach roślinnych, aby ich dieta była dobrze zbilansowana, oraz warsztaty dla kobiet w czasie ciąży i laktacji.


Zapraszam na warsztaty i do wspólnego gotowania.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?