WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Stowarzyszenie Nowa Psychologia

   
Plac Szczepański 3
Kraków
Małopolskie

663200201

602028888

www.nowapsychologia.
com

Stowarzyszenie Nowej Psychologii to organizacja mająca na celu rozpowszechnianie najnowszej wiedzy na temat możliwości wykorzystania potencjału ludzkiego umysłu.

Misją Stowarzyszenia jest wspieranie ludzi w osiąganiu celów we wszystkich obszarach życia. Doświadczenie pokazało nam, że nie istnieje człowiek bez talentu, skazany na mierne związki i nieudane życie. Wszyscy mamy wpływ na swój los.

Wiemy też, że samodzielne przeprowadzenie zmian w życiu, często bywa nieskuteczne- dlatego szukamy wyjątkowych psychologów, terapeutów, coachów i mentorów, którzy oprócz wiedzy psychologicznej, mądrości życiowej i doświadczenia posiadają dar pomagania innym.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?