WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Mamyczas

   
ul. Bohdanowicza 5
01-127
Warszawa
Mazowieckie

502224960

www.mamyczas.waw.pl

Klub i kawiarnia MamyCzas to miejsce, w którym dzieci są najważniejsze. To one mają czuć się tu dobrze i bezpiecznie. Chcielibyśmy, by każda chwila tu spędzona, czy na zajęciach, czy w swobodnej zabawie, była krokiem do przodu, aby rozwijała naturalną potrzebę nauki i wiedzy.

Miejsce powstało dla dzieci i współtworzyły go dzieci: malowały rysunki na ścianach, projektowały szyld i reklamy, uczestniczyły w realizacji wielu szczegółów- mamy nadzieję, że dzięki temu wszystkie maluchy czują się tu dobrze a ich rodzice mają możliwość obserwacji swoich pociech przy filiżance kawy.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?